NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Portréty,obrázky a fan art :)

Když otaku tvořil až vytvořil :D

24. srpna 2011 v 19:44 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
Škola se nám blíží a já úplně zapomněla, že jsem si chtěla udělat rozvrhy (osobně, není to kupovaný). Jenže to, co jsem zameškala, jsem dohnala v jedné minutě a pak jsem se do toho jaksi zažrala tak, že jsem jich udělala asi deset :D nevěděla jsem, co s těmi všemi rozvrhy dělat, tak vám je sem dávám jako volné a doufám, že se vám budou líbit :) Není to žádný zázrak, ale já jsem spokojená.

první výtvor ve photoshopu je na světě!

29. dubna 2011 v 22:53 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
Áno, první fan art dodělávaný v photoshopu byl za včerejšího večera dodělán. Kdo by nepoznal, co to je, tak to měl být Grell Sutcliff (Kuroshitsuji)
 
 

Reklama