NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Jednorázovky

Watashi no FF :D

10. srpna 2011 v 12:00 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
Ehem, no tak samozřejmě blbost na entou, jakmile se já a moje schizofremní já (opravdu nejsem vážný schizofremik, jen mě k tomu nuda a nespavost občas dožene) na něčem schodneme nevzejde z toho nic dobrýho. Ale co, povídka jako povídka, stěžovat si můžete a já uznávám, že to kravina je. Je to smíchaný higurashi no naku koro ni s Narutem. Jak mě taková kombinace napadla to fakt netuším, ale nejspíš to byly noční následky mého prolínání higurashi s narutem. Abyste to lépe pochopili: Vyndala jsem charaktery a situace z higurashi a přesunala je do "tělesných schránek" Naruta. A pozor!!! POKUD ANI NECHCETE SLYŠET O NARUXSAKU, TAK TO ZA KAŽDOU CENU NEČTĚTE!!! JE TO JEDNA Z NEJSTARŠÍCH POVÍDEK (a podle toho to taky vapadá -.-") A POKUD MÁTE STEJNEJ PROBLÉM JAKO JÁ (ŽE SE ROZESMÍVÁTE PŘI ROMANTICKÝCH SITUACÍCH), PAK TO TUPLEM NEČTĚTE
Prosím, bojuj!
Byl tmavý večer a já se nechal zahnat rozběsněnou dívkou do kouta.
"Sakura-chan, co se proboha děje?"
"Co by se mělo dít? Jen mi došla trpělivost!" odsekla Sakura, která v ruce svírala velkou sekyru.Přidřepla si k Narutovi a v očích se jí objevil odlesk šílenosti.
"Už jsem pozabíjela všechny, co jí v životě ublížili, nebo se o to pokoušeli a teď zbýváš jen ty." řekla zvráceným hlasem.
"Jak to myslíš, jí?"zeptal se nechápavě Naruto.
"Phehe, tak ty to nevíš? Tak dovol, abych tě obeznámila s mou situací. Ta, se kterou se teď bavíš, to není ta Sakura, kterou jsi tak dobře znal. Já jsem démon, který v ní rostl a rostl už od doby, co naše vztahy k Sasukemu začaly kolísat a já si řekla, že až nabydu moci nad jejím tělem, tak zabiju všechny, kteří nám ublížili, nebo se o to pokusili."
"Ale Sakura-chan, já ti přeci nic neudělal...." zaprotestoval Naruto.
"Bavilo tě říkat falešné miluji tě i když jsi věděl, že já vím, že jste se vsadili, že mi to neřekneš a přesto si tom pokračoval.Bavilo tě dívat se jak trpím?! BAVILO?!!" v démonovi narůstal vztek a už se napřahoval sekyrou (pamatujete na tu, co měla Rena?), když tu k ní Naruto přistoupila řekl:
"Sakuro, já tě opravdu miluju. Věř mi, na prahu smrti bych ti přeci nikdy nelhal."
"Lháři, lháři, LHÁŘI!!!!" Rozkřičel se na něj démon a už se napřahoval, aby Naruta nadobro umlčel, ale díky Narutově nešikovnosti se mu podařilo mu vyškubnout sekyru z ruky a pevně ho obejmout.
"Sakura-chan, já ti nelžu. Ta sázka mě jenom upevnila v mé lásce (xD). Sakura-chan... nenech se ovládnout... Bojuj!"
"Pusť mě... Slyšíš?" řekl démon už téměř rezignovaně. Sakura klesla k zemi a držela se za hlavu. Uvnitř se děl strašlivý vnitřní boj mezi Sakurou a démonem a poté omdlela- Sakura vyhrála.
Sakura ležela v nemocnici a čekala na další vizitu (už tak dost naštvané) Tsunade. Včera musel Naruto hodně dlouhou dobu přemlouvat sestřičky, aby tam mohl Sakuru nechat. Po menším vyšetření se ukázalo, že Sakuře už zkutečně nic není.
"Sakura-chan!" vytrhl ji najednou příchozí Naruto se Saiem z myšlenek.
"Ahoj Naruto," řekla Sakura a vstala z postele.
"Ale Sakura-chan, měl bys ještě ležet, ještě nejsi úplně v pořádku," domlouval jí Naruto a chtěl ji dostat zpátky do postele. Ale najednou se Sakura naprosto nečekaně naplno rozesmála.
"Co se děje, Sakura-chan?"
"Saii, dlužíš mi dvě stovky," řekla Sakura, když už byla schopná vůbec něco říct.
"Máš pravdu, prohrál jsem," kapituloval Sai a podal Sakuře dvě stovky.
"Co...to?" Naruto na kulil oči a v duchu si nadával, že to jeho mozek nějak nepobírá.
"Hoj!" ozvalo se z okenní římsi, kde seděl Kakashi.
"Kakashi-sensei?! A-ale, vy máte být mrtvý!" zíral na to Naruto s otevřenou pusou.
"Eh.. přišel jsem brzo?" zeptal se Kakashi se slzičkou potu na hlavě.
"Ani ne, Kakashi-sensei. Už jsme mu to chtěli říct," odvětila Sakura a utírala si slzy od smíchu.
"Co?" zeptal se nechápavě Naruto.
"No, víš celý tohle byla taky sázka a musím přiznat, že rozhodně vydařenější, než ta vaše" vyplázla na něj Sakura jazyk.
"COŽE?!"
"Správně. Celý tohle bylo divadlo. Dalo to sice velký výdaje a úsilí, abych přemluvila celou Konohu, aby to řádně klaplo, ale podařilo se. Ale musím uznat, že to, co jsi tam řekl, se mi líbilo. O tom chození popřemýšlím. Upozorňuji, že jsem řekla, že POPŘEMÝŠLÍM, neřekla jsem ano. OK?" Naruto na to jen koukal s otevřenou pusou, ale pak jen přikývl, aby se neřeklo, že nereaguje a nechtěli ho hospitalizovat.
Tak toto je jeden z těch nejzaprášenějších, nejhorších a nejstarších, co mám. Našla jsem to při úklidu (zázrak Suisei uklízí) a ten polopopsaný papírek přímo volal po úplném dokončení. Ten konec s tím jokem není původní, ale napadlo mě to, protože jsem měla nutkání Naruta trochu pozlobit a ten původní konec, co byl v notýsku mě přímo děsil a byl to děěěěěsnej slaďák (na mě až moc), tak jsem to předělala podle své současnosti a hned je mi nad tím líp Smějící se

Bezesná noc

22. června 2011 v 13:34 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
Tak další věc, která nemá žádný význam a je to prostě taková blbina.
 
 

Reklama