NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Soul Eater

12. srpna 2011 v 12:00 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Není to tak dávno (plus mínus tři dny), co jsem dokoukala nádheru zvanou Soul Eater. Na animeonline jsem zkoukla prvnich dvacet dílů a zjistila jsem, že od dvacet jedničky to nejde, tak jsem si řekla, že to holt postahuju, ale po čtyřech dílech mě to přestalo bavit a to jsem byla zrovna v jedné z nejnapínavějších scén a to se člověku špatně přestává, že? Každopádně, to nadšení, se kterým jsem do toho šla, opadlo a mě nezbylo nic jiného, než čekat a po nějakém tom týdnu jsem se dočkala :D Jdu si takhle po animeonline a zatraceně se nudím a tak zavítám na článek s postupy opravy videií a najednou koukam jako sůva s nudlí: on je tam přeškrtnutý Soul Eater. V hlavě se mi rozběhla jednoduchá rovnice: Je to přeškrtnutý= je to opravený= mám na co koukat! Tak jsem se tam pomalu přesunula a hltala jeden díl za druhým a nestačila se divit. V duchu jsem si nadávala, že jsem v tom nejlepším přestala. Ale směr děj:
Takže, o čem, že to vlastně Soul Eater vlastně je? No tak stručně řečeno: Ve světě Soul Eatera se nacházíme ve městě Death city (xD), kde je škola Shibusen, do které chodí spousta uživatelů (technicky vzato normálních lidí) a také zbraně (zbraně, které se mění v lidi). Akademie byla založena, aby v případě, že by byl Kishin (děsí všechny kolem, ale sám je velkej srab :D) oživen (což se bohužel stalo), aby oni chránili. Na začátku se jako první objevují Soul Eater Evans a Maka Albarn. Bojují s kočkou Blair, kterou považují za čaroděnici. Když Soul a Maka zjistí, že Blair nebyla čarodějnice, ale kočka, tak jsou hodně zklamáni, protože když máte 99 duší a tu stovku zkazíte, tak musíte začít od znova (to je nepříjemné) :D V ději postupně poznáváte všechny halvní postavy od Maky až po Kishina, já se vám je pokusím jen tak povrchně představit:
Maka Albarn- Je kamarádská, ferová a milá, umí dávat pořádn rány a někdy mi leze na nervy, ale to bylo jenom dvakrát :D Neumí hrát basket, ale vaření, to si Soul pochvaloval :D. Má plavé vlasy, zelené oči a (podle Soula) je jak prkno (víte co tím myslím ;). Nosí bílou košily s zelenou kravatou a takovou hnědo-zeleno vestičkou a skládanou sukni a když bojuje tak i dlouhý černý kabát. Její partner (zbraň) je Soul Eater Evans. SPOILER!! (NAPSÁNO BÍLÝM TEXTEM A JE TO EXTRA SPOLER, TAKŽE SI PAK NEZTĚŽUJTE, ŽE JSEM VÁS NEVAROVALA!!!! Maka porazí Kishina !!!!
Soul Eater Evans: Soula můžete popsat jedním slovem: frajer :D Často si stěžuje, že to, co dělá, není frajerský :D Přeměňuje se do formy kosy s okem u ostří. Nosí většnou plandavý tepláky, mikinu a čelenku s nápisem Soula má bílé vlasy. Umí hrát na klavír, ale dělá to nerad spoler!!! Ke konci, hraje na klavír černé krve, aby napomohl řetězovému souznění !! Hodně se kamarádí s Black Starem a spolu dělaj nejrůznější vylomeniny, jako tenkrát, když chtěl Black Star použít Soula místo Tsubaki a jaksi mu to nevyšlo.
Black Star: Je hlučný, (po většinu času) otravný a chce všude "vyčuhovat z řady". Oblíká se jako pravý zabiják (triko, které odhaluje jeho svaly a tetování hvězdy a vysokým límcem, rukavice bez prstů, volnější kalhoty a teniskya má modré vlasy- občas mu závidím :D), kdybyste ho potkal v noci, myslel byste si, že to je zabiják, bojuje jako zabiják, ale... (podržte se) jako zabiják se fakt nechová: do poslední chvíle je tichej jako pěna, ale v poslední sekundě, kdy je to už téměř vyhrané, se vyřítí z temnýho kouta s hlasitým pokřikem, tudíž ho každý hned odhalí. Jeho partner (zbraň je Tsubaki)
Tsubaki: Je narozdíl od svého partnera Black Stara naprosto kldná, hodná a milá, pokaždé když má Black Star na krajíčku, je to ona, kdo ho zachraňuje. Tsubaki je vůči Black Starovi hodně tolerantní. To ode mě by už letěl :D Tsubaki má dlouhé, černé vlasy, které ma většinou ve vyském culíku. Nosí dlouhé šaty s jakýms podivným odstínem krémové, které jsou na jejím pravém boku rozstřižené, s pásem na dvakrát omotaný okolo pasu a hvězdou na pravé straně hrudníku( to aby bylo vidět, že patří k Black Starovi :D). Na noze, kterou jí odhaluje výstřih šatů má černou nadkolenku, nosí bílé boty. Na rukou má pruhované rukávky a chlupatá, bílá potítka s hvězdou. Někdy také nosí černou šálu.
Death the Kid: Dalo by se říct, že on je pravým opakem Black Stara. Je inteligentní, tichý, vždy upravený, se slabostí pro simetrii (což mu nejednou způsobilo problémy(tušíte správně- on je jedna z mích nejoblíbenějších postav :D). Pokud jde o symetrii, tak na sobě nejvíc nesnáší své vlasy, protože mají pruhy jen na jedné straně. Plánuje, že se jednou obarví. Jak s asi většina z vás dokáže představit, tak i jeho zjev je až na vlasy naprosto symetrický (když začnete mluvit o nesymetrii jeho vlasů, podaří se vám ho naprosto složit) nosí černobílé oblečení, které je hodně podobné normálnímu společenskému obleku. Kid je syn lehce šíleného ředitele školy- shinigamiho.
Liz a Paty: Jsou pistole Kida. Ve své formě jako zbraně jsou naprosto stejné (právě proto si je Kid vybral), ale když jsou ve své lidské formě nemohou být rozdílnější. Paty je malá, blonďatá, vlasy má krátké a celkově vypadá a vyjadřuje se jako dítě (ale až uslyšíte ten zlý hlas :D to se dost leknete :D). To Liz je její pravý opak: je vysoká, hnědovlasá a vlasy má dlouhé a vyjadřování pasuje na dospělou (i když se narozdíl od Paty bojí duchů).
Je tu ještě spousta dalších postav: Stein, Shinigami, Medusa, Sid, Crona, Spirit atd. to bychom tu byli ještě hodně dlouho :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama