NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Scott Pilgrim proti zbytku světa

8. srpna 2011 v 12:00 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Novinky z mého bláznivého světa

Trochu cáklá a zároveň romantická a vtipná komedie,Ano název se vás pokusí přesvědčit, že jde o supermeňáckou kravinku a technicky vzato to pravda je, ale ne zas tak úplně. Často se ve filmu objevují zbytečné obrázky (např: zvuky při dopadu na zem se tam objeví něco jako bum. A podobné někdy docela otravné vsuvky). Když jste schopni se smířit s těmito vsuvkami, tak se pro vás stane film vcelku zábavný. Je tam také dost nesmyslů, ale za co bychom je měli trestat, když výsledek je stejně zábavný jako simpsonovi .A je tam ještě jedna věc, která někdy dokáže dost naštvat: občasné nekontrolovatelné posuny v čase.
Tak a přejděme už k ději: Mladý 22 letý kluk je stručně řečeno holkař, ale ne zas takový extrém jak by si někdo z vás mohl představi. Najít si holku pro něj není žádný problém, ale opustit ji, to už mu dělá značné potíže. Seznámí se s 17 letou Číňankou Knives Chau a chodí s ní, ukáže jí jeho kapelu a ona se do ní téměř zamiluje a je její věrná fanynka. Co se však nestane: Scottovi se zdá sen a v něm je tajuplná dívka s krátkými zářivě červenými vlasy. Druhý den ji potkává téměř všude: v knihovně, doručuje mu poštu a další situace. Večer jde se svou kapelou na jeden večírek, kde mají v plánu se zatraceně nudit až na našeho hlavního hrdinu, který zde chce najít svou dívku ze snu, ale když ji najde je naprosto neschopný jí říct něco normálního a plácá jen samé nesmysly okolo pack mana a je jí leda tak k smíchu. Svého cíle se nevzdává, ale přátelé mu připomenou, že je tu ještě Knives a jeho to značně rozhodí, ale trvá si na svém. S tajemnou dívkou jménem Ramona Floversová si dá po té rande (ona tomu tak neříká), kde se dozví, že když s ní bude chtít chodit, musí porazit 7 jejích bývalých partnerů (Ramona řekne partnerů naschvál, protože v jednom případě se nejedná pouze o muže ). Protože je Scott dostatečně šílený a taky dostatečně zamilovaný, tak na to přistoupí a při nečekaných příležitostech naráží na své protivníky a jednoho po druhém je poráží (když to tak z povrchu sledujete, tak vám to občas přijde spíš jako filmová hra, protože se tam objevuje spousta prvků z her, jako například, že umřete a můžete si vzít další život :D), až se dostane k jedničce- samostnému zakladateli této organizace, která ničí Ramoně její vztahy (xD). Jak jste si asi mohli domyslet, on je z nich nejsilnější a tím také nejnebezpečnější. Jednička ho porazí jednou a on se vzbudí na poušti (a teď přijde jedna z těch herních situací) a bude mít možnost si vzít další život. Vezme ho a "vrací se zpět do hry". Objeví se tam i Knives a Scottovi pomůže. V této situaci ti dva využijí sv nabité zkušenosti z jedn nindží hry a jedničku porazí. Pak dojde čas na romantiku- Ramona chce odejít. Scott se podívá na Knives a ona ho ujistí, že to nějak zvládne a Scott s Ramonou odejde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama