NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Chcete popisky? Ráda posloužím.

17. srpna 2011 v 18:51 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Od té doby, co jsem se dostala k malířské vymoženůstce zvané photoshop, jsem se dost přiučila a dělání popisků do menu, to je pro mě úplná maličkost, protože je to opravdu jednoduché. Všechny popisky, jaké jste zde viděli, jsem dělala osobně a dělala jsem je i pro Michelle. Takže pokud byste rádi popisek a nevíte jak na to, ráda vám je udělám i s nějakou tou výzdobou. Pokud si tedy chcete objednat, tak buď bychom se dohodli přes skype, nebo přes icq (o které mi napište na kate.rich@seznam.cz) anebo mi napište rovnou do komentářů:
blog:
váš nick:
jakým písmem by to mělo být(myslím přímý název toho písma):
barvu písma:
text popisků (oddělujte čárkami):

Pokud si objednáte a už to bude hotové, tak vám napíšu na blog.
Těším se příště na vás,
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 17. srpna 2011 v 20:46 | Reagovat

Děkuji :) (Culím se)

2 Na-ttali Na-ttali | Web | 19. srpna 2011 v 8:09 | Reagovat

Prosím napiš mi na e-mail . Na-ttali@seznam.cz . Nějaké popisky bych chtěla, ale až k novému dessu a blogu, takže aby jsme se domluvily. Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama