NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Black Rock Shooter

19. srpna 2011 v 15:09 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
O OVA Black Rock Shooter jsem slyšela už dříve a chtěla jsem se na to podívat, jenže má hlavní chyba byla v tom, že jsem to považovala za anime, ne za OVA, tudíž mi pan Google nevyplivl nic a já to po několika marných pokusech vzdala.
Jenže jednoho dne, zchodou okolností, když jsem hledala Majin tantei Nougami Neuro ke stažení, koukám a vidím Black Rock Shooter, ale OVA. Tak jsem si řekla, že to stáhnu a při čekání na stažení jsem měla dlouhou chvíli, takže jsem o tom dohlédávala informace a AniDB mi s naprostou vážností oznámil, že Black Rock Shooter je pouze OVA a anime nikdy neexistovalo (xD). Co je na BRS nejlepší, je právě sám hodinový příběh:


Nacházíme se v ponurém černobílém světě na podivném ostrově. Na úplném začátku máte souboj (úplně nejlepší je, že jsem to považovala za reklamu a nedávala tudíž valný pozor na děj xD) Black Rock Shooter s jednou bojovnicí (jméno uvedeno nebylo). Po krátkém souboji to vypadá, že Black Rock Shooter byla poražena (sice nemám potuchy, jak je to možné, ale po další scénce ve skutečném světě se BSR objevuje živá) a je zasypána kamením.
Mezitím v našem světě nastává pro jednu z mnoha školaček na nižší střední Kuroi Mato nový den. Naprosto normální, jen s tím rozdílem, že začíná nový školní rok. Mato se vzbudí o trochu dřív a dělá naprosto normální věci pro studenta nižší střední: čistí si zuby, nasnídá se, vzbudí mladšího bratra atd. Před tím, než půjde do školy si ještě vyfotí sakury a pak jí jen o fous neujede vlak. Jde jako obvykle do školy, před kterou uvidí auto, za kerého vystupuje pro ni neznámá dívka.
Poté, co se dostane do třídy, zjistí, že neznámá dívka je s ní ve třídě a jmenuje se Kotoriasobi.
Po shromáždění jde zpátky do třídy a na chodbě ji potká. Dodá si odvahy a chce si s ní promluvit, jenže když už se konečně přemluví a pozdraví ji, tak neví, co má říct a nakonec se s ní začne bavit o její výšce, až nakonec dojde na její jméno, ona se jeen zasměje a řekne, že se to sice píše jako Kotoriasobi, ale čte se to Takanashi. Jmenuje se Takanashi Yomi. Od té doby jsou nejlepší kamarádky a dělají spolu spoustu věcí- chodí po městě slaví spolu svátky, učí se spolu a td. Obě dvě chodí na kroužky, které jsou ve stejné tělocvičně- Mato na basketbalový a Yomi na volejbalový.
Obě dvě mají spokojený život, do té doby, než jdou do druháku a dají je do různých tříd. Yomi nemá ve své třídě žádné kamarádky, za to Mato má. Svou trenérku Basketbalu a s tou se postupem času kamarádí víc a víc a Yomi začíná mít pocit, že je zase sama a jednoho dne odejde domů dřív a na Mato nečeká. Mato jí pošle SMSku, ale ona neodpovídá. Druhý den nepřijde do školy a k Mato domů přijdou detektivové, kteří jí oznámí, že Yomi se pohřešuje.
Mato je velmi nešťastná a pořád čeká na SMSku od Yomi, když jí konečně přijde zráva, která je ale prázdná. Mato neví, co to znamená, ale běží tam, kde se každý začátek roku dívá na sakury a tam najde přívěšek, který dala Yomi.
Mezitím se v temném světě naplno bojuje. Black Rock Shooter se dostala až do zámku (dalo by se označit i jako hrad), kde sídlí Dead Master. S Black Rock Shooter byla asi před tím, než se dala na temnou stranu kamarádka, protože než začali bojovat, Black Rock Shooter jí nabízela, aby šla s ní, ale oa odmítla a poslala na ni dvě své lebky (říkám asi právě proto, že když se při boji nemluví, tak můžete jen odhadovat z gest a to zrovna jednoduché není).
V zápalu boje přijde Dead Master o svou kosu a lebky a už může bojovat jen řetězy. Deaad Master se podaří Black Rock Shooter svázat, ale ona zpřetrhá řetězy a bezmocné Dead master chce dát ještě jednu šanci a chce jí podat ruku, ale Dead Master ustoupí a skoro spadne do propasti, ale Black Rock Shooter ji na poslední chvíli zachytí a pevně ji obejme. Dead Master je nejdříve šokovaná a snaží se dostat z jejího sevření a nakonec propustí tělo Yomi, kterou předtím vtáhla do jejich světa, aby se dostala ze sevření Black Rock Shooter, ale spadne dolů do jámy a zemře(jen taková poznámka- při téhle scénce je naprosto úžasný soundtrack :D). Black Rock Shooter zůstane v náručí Yomi, která ji vděčně objímá a zámek se začne bořit, tak BRS ji rychle vynese ven.
Zpátky v realitě- Mato se v rukou přívěšek rozzáří a ona se ocitá v jakési realitě, kde se setkává s Black Rock Shooter a Mato chce (přirozeně) vědět kde je a kdo je ona, ale Black Rock Shooter místo odpovědi se jí zeptá, jestli ji chce zachránit. Mato odpoví, že samozřejmě. Mato se ptá, kdo je, jejich těla splinou a (toto je bezkonkurenční zakončení :D) odpověď přijde z Black Rock Shooter v těle Mato. "Watashi wa... Black Rock Shooter!"
Těším se příště,
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 R R | Web | 19. srpna 2011 v 15:11 | Reagovat

skvelá pesnička :-D

2 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 19. srpna 2011 v 15:13 | Reagovat

dobrý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama