NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Back of camp (xD)

14. srpna 2011 v 21:13 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Včera, kolem dvanácté, jsem se vrátila z letního tábora. Jak jsem předpokládala, přijela jsem šťastná z nového zážitku a na táboře mi bylo opravdu dobře. Zažila jsem tam spoustu krásných a srandovních zážitků. Jao napřílad noc před bojovkou, nebo hru, kterou hráli vedoucí (z té jsme dostávali záchvaty smíchu ještě hodně dlouho), nebo vytahování pozdních spáčů násilím ze spacáku ("Příště půjdete rovnou do bazénu!!!" :D"). A tak dále. Kdybych vám měla vyjmenovat všechny krásné zážitky z tábora, tak bychom tu byli asi ještě hodně dlouho. Tábor se Panu Lelkovi, všem vedoucím i ostatním spolupracovníkům opět vydařil a přemýšlím o tom (no, dá se říct, že v hlavince už je o téhle alternativě už rozhodnuto), že příští rok pojedu oxidovat znovu (už po třetí :D). Tématika byla zajímavá a přizpůsobení možnostem obyčejného člověka bylo také senzační (tím myslím, že hon na draka, to asi moc lidí nedokáže :D) a ještě teď obdivuji toho velikána, který nakreslil všechno, co jsme tam měli. Vedoucího jsme měli taky skvělého, až na ty sprinty při hrách byl suprový.

Dá se říct, že domů jsem přijela více méně vcelku, jen obě dvě kolena jsou dokonale nepouživatelný (první nějakým způsobem rozkřupnutý, když jsem zdrhala před vedoucím při zvedačce a druhý namožený tím, jak muselo dělat polovičku práce za to první) a jedna rozedřená pata, jinak jsem se oběšla bez větších poraněních.

Domů jsme dorazili v úžasném autobusu (sice jsme už na žádné pumpě nezastavovali, ale to mi bylo už celkem jedno), ale už ne v tak úžasném počasí (pršelo, samozřejmě, že my géniové si vzali otevřené boty, takže se suchýma nohama jsme rozhodně nevyvázli. a to jsme měli řečí, jak bude krásně a vono houby :D). Přijela jsem domů s úsměvem jako kocour Šklíba, jelikož se z mého otce za těch pár minut bez střechy nad hlavou stal vodník (xD).

Z táboru jsem si odvezla pár památek, jako například rozepsaný pohled, který jsem nakonec stejně neodeslala, modré táborové tričko se žlutým nápisem a fialovými podpisy všech lidí, se kterýma jsem se tam kamarádila, i vedoucího a praktikantky a chlupatou veverku s táborového koloniálu (xD). Přiznám se, že posledních pár dní jsem se tam opravdu cítila jako doma, ale přeci jenom- doma je doma. Je konec konců příjemný pocit se ráno vzbudit a necivět přímo do nápisu "Nečum" a nevstát pokaždé v šest ráno, vzít si tepláky, zálezt zpátky do spacáku a spát do sedmi třiceti nebo do osmi, kdy vás vzbudí hlasité řvaní "budíček" a poté zběsilé bušení na dveře. Jak jsem se zmínila, příští rok pojedu znovu a moc se na to těším. A teď se přikloníme spíš k tomu co jsem udělat měla, ale neudělala jsem a co jsem neměla udělat, ale udělala jsem :D.

Měla jsem dokončit Začátek konců- nedokončila jsem (xD), měla jsem dokončit Návrat ze země mrtvých, nedokončila jsem (xD), neměla jsem začínat nic nového, začala jsem (mega rofl). Ano zas jsem toho hodně spackala. Sešit, kdyby nebyl už párkrát poslepovanej, tak už je bez desek a je pořádně zašpiněný :D To jsem šikulka, že? :D Holt jsem toho hodně slíbila, ale málo splnila :D Tímto se s vámi prozatím loučím a příště se snad vrátím s něčím novým.
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 14. srpna 2011 v 21:25 | Reagovat

Tímto komentářem bych chtěla poděkovat celému skvělému kolektivu toho tábora, protože byl skvělý. Určitě jedu znovu!

2 Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki | E-mail | Web | 14. srpna 2011 v 21:27 | Reagovat

[1]: to je dobře :-)

3 Michelle Michelle | Web | 16. srpna 2011 v 23:12 | Reagovat

jaiwjefg

4 Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki | E-mail | Web | 16. srpna 2011 v 23:17 | Reagovat

[3]: tady asi někdo pozbyl rozumu -.-"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama