NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Akatsuki kempuje- 7. den Konec!

22. srpna 2011 v 14:45 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Takže toto je úplněposlední díl Akatsuki kempuje. Jsem ráda, že už to je hotový, protože teď už se koneečn budu moct pustit i do těch ostatních věcí. V posledním dílu si užijeme i s konohou a rozhodně se nebudeme nudit. Tak si to užijte a bavte se.

Itachi se po celou dobu snažil ignorovat narážky na jeho zástěru, až se naštval, vzal zástěru, vypáral z ní přes všechny Hidanovy protesty medvídka a obarvil ji namodro. Romantická večeře Konan a Peina se nad očekávání všech vydařila a oba se za pomoci ostatních dostali do stanu.
Na tento den nebylo nic naplánovaného, mělo se jen balit. Všichni členovéli Akatsuki až na nicnetušícího Peina byli unavení, protože museli celou noc hlídat, protože vzduch kolem tábora se začínal vířit. Už po páté nachytali člena ANBU ze Skryté listové, jak špehuje a došlo i k boji. Ano, Listová je pravděpodobně objevila a začala si myslet, že něco chystají. Zločinectví je ryzikové povolání. Chcete mít klid, ale stejně ho nemáte, protože po vás pořád někdo jde.
Ale naštěstí tohle byl poslední den, kdy tady měli zůstat, protože si všichni byli jisti, že další útok už neodrazí.
Ráno celá skupinka skládala stany a Konan se šla projít s Peinem, pro případ, že by se Konoha vrátila. Najednou se z už sbalené části tábora ozvala rána a celé skupince projela hlavou jednoduchá myšlenka: "Medvěd"! Akatsuki bojovali zevšech sil a s četnými škrábanci medvěda porazili.
Kakuzu a Itachi lítali s obvazy a všem obvazovali rány. Ale objevil se tu problém: jejich oblečení bylo roztrhané a rány velké a dost viditelné. A Pein na nic nesmí přijít, tak co teď? Pak Kakuzu dostal geniální nápad:
"Vezmem si pláště a nikdo na nic nepřijde!" To byl nápad za všechny prachy a tak také učinili, a když přišla Konan s Peinem, Pein nic nepoznal, za to Konan jo.
"Co se vám stalo? Jste nějaký pomlácený."
"Napadl nás medvěd," zamumlal tiše Itachi.
"A to se vám hrabal ve věcech?"
"Ne, proč?"
"No já jen, že ty stany jsou úplně jinak, vždyť já ho neměla vedle Deidary, ale vedle Peina."
"A jo..."
"Konoha! Mezitím, co jsme bojovali, tak se nám hrabali ve věcech, kreténi jedni!" zanadával Hidan.
"Zatraceně! Za tohle si to s nima až se vrátíme vyřídím!"
V Konoze
"Tak, co jste zjistili hlídko?" zeptala se Tsunade.
"Nic nechystají," odvětil jí první člen anbu.
"Zjevně," dodal ten druhý.
"A co tady teda k čertu dělali?!"
"No, asi jeli kempovat.."
"Děláte si ze mě blázny?!"
"To nikdy!"
Tak běžte," zmizeli "Jestli se nás snaží provokovat, tak se jim to zatraceně daří!"
A tak se Akatsuki vydali domů. Všichni totálně zničení až na Peina a Tobiho :)
Tak tu je poslední díl a jsem ráda, že už to mám z krku a mohu se věnovat i těm dalším povídkám, tak tedy adios todos příště,
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama