NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Akatsuki kempuje- 6.den

21. srpna 2011 v 20:01 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Tak, konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu (zázrak) a v původním příběhu jsem udělala pár změn, tak se snad pobavíte a definitivně mě nevyškrtnete ze svého seznamu navštěvovaných stránek s nálepkou Šílenec :D Příjemné čtení.


Ráno, opancéřovaný stan
"Tak, na kom je dneska řada?" optal se Itachi, kterému se viditelně ulevilo, že už to má za sebou.
"No, dneska by měla být na řadě Konan," upozornil Hidan.
"Achjo," povzdechla si Konan a šla zpátky do stanu za nicnetušícím Peinem.
Ve stanu Tobiho a Deidary, po schůzi
"Deidara-sempai," snažil se Tobi probudit tvrdě spícího Deidaru.
"Co chceš Tobi?" zavrčel rozespale Deidara (jako lenochod), nepříliš nadšený faktem, že už zase nemůže spát.
"Co budeme dneska dělat?"
"Co já vím.."
"Může se jít Tobi Konan-san zeptat?"
"Ne."
"Proč?"
"Kdyby jsi chtěl jít ty ven, tak já bych musel taky vylízat a to se mi fakt nechce."
"Ale Deidara-sempai-" chtěl Tobi něco namítnout, ale Deidara ho s krutou poznámkou, ať ho nechá spát praštil kartáčem na vlasy.
U ohniště, poledne
"Tak, má někdo návrh na to, co dneska budeme dělat?" zeptal se Pein.
V Akatsuki se strhla divoká vválka o to, co se dneska bude dělat, až odtamtud vyšla Konan s vítězoslavným úsměvem a oznámením, že se bude malovat.
Tak zněl verdikt a ne všem to bylo zrovna po chuti, ale nikdo se neodvážil něco říct.
"A chci vidět krásné práce, nebo budete vidět! A nějaká ta motivace: Kdo bude mít nejhezčí obrázek, tomu dám nějakou cenu," řekl Pein záludně a odešel.
Po hodině
"Tak, ukažte mi své výtvory," zasalvoval Pein. Konan udělala obrázek všech Peinových sfér, Kisame rybu, Itachi svého bratra, Hidan zahrádku s kytkama v barvách akatsuki (potom to zmačkal a zahodil a lovit z koše se mi to fakt nechtělo), Zetsu se nepohodl sám se sebou, takže na každé půlce bylo něco jiného a ani pořádně nebylo vidět, co že to vlastně je (když nebylo vidět, co to je, tak přece ani nemá cenu vám to ukazovat), Kakuzu svého idola, stýčka Skrblíka (jednou bude tak bohatý, jako on :D), Tobi se snažil- nakreslil ráj lízátek- kde na každém lízátku je jedna tvářička akatsuki (bohužel Deidara jeho kresbičku vyhodil, takže vám ji nemohu ukázat) a Deidara sebe jako svalnatrého muže (jeho sen) poté taky zahodil, takže smůla).
"Všichni jste se moc snažili, ale vyhrát může jen jeden. Hidane, ty jsi sice nevyhrál, ale protože ses snažil, tak ti odpouštím to čištění záchodů," Hidanovo úlevné povzdechnutí "A vítězem se stává..." chvilka napětí "Konan!"
Akatsuki nadšeně zatleskali, protože obraz byl vskutku úžasný.
"Hm, a co je to překvapení Peine?" zeptala se Konan a usmála se.
"No, tak především dneska nebudeš vařit, vrací se to zpět na Itachiho," Itachiho zoufalý výraz "a večeře se mnou."
"A Itachi, ne že uvaříš nějaký humus!" Itachi přikývl a s černými myšlenkami odešel do kuchyně.
Tak, máme před sebou poslední díl. Ten bude doufám zítra a pak se už konečně vrátím k těm ostatním věcem. Dneska se budu ještě všemožně rejpat v nastavení, takže je možné, že zítra bude vše jinak (ale design zůstane do novýho roku). Tak adios todos a uvidíme se zítra,
Vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama