NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

A co když do toho šťouchnu? xD

21. srpna 2011 v 13:06 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Zajímavá to otázka. I když je nehorázně primitivní, tak je velmi obtížné rozhodnout se, jestli do určité věci šťouchnout, nebo ne a mnohdy to, co se děje po tom, co sse rozhodnete do určité věci šťouchnout, není zrovna šťastné, to znám z vlastní zkušenosti. Abyste pochopili, o čem že to mluvím, tak mluvím o dnešním ránnu, kdy jsem poprosila bratránka, aby mi namazal štípanec na zádech (většina z vás si ani nedokáže představit, jak je nehorázně nepříjemný mít na zádech pět štípanců v takový větší skupince, a ani na jeden nemůžete dosáhnout, abyste se podrbali :D) a on se mě zeptal: "A co když do toho šťouchnu?"

a než jsem já stačila mu to jasně zatrhnout, tak vzal něco ostrého (ani on sám mi nebyl schopný, po tom co to zahodil, říct, co že to vlastně bylo) a štípanec mi rozďoubnul (;(), já jsem se v přirozeném pudu sebezáchovy po něm ohnala a on upustil tu ostrou věc, která se někam zakutálela. V tu chvíli jsem měla chuť nadávat, až by to bolelo, ale nemohla, jsem, protože by to (podle tety) mého bratránka značně počkodilo :D Tak jsem mu jen naštvaně dala do ruky náplast a peroxid, ať mi to vyčistí a zalepí. To se mu už naštěstí povedlo.

Pak tak přináším něco, na co jsem narazila v průběhu předešlých dvou dní, na nail art. Odjakživa jsem necítila valnou potřebu vytvářet něco extra na rukou, ale stalo se, že jsem jednou projížděla aktuální články jedné holčiny a tam jsem našla článek, jak si udělat z košíků poličky, po shlédnutí jsem si pouštěla i další videa a nějakým způsobem jsem se přesunula na nail art a našla úžasná dílka, tak mě napadlo, můžeš to zkusit taky. Tak jsem zkoušela a zkoušela, no a něco vyšlo a celkem se mi to líbilo a chtěla jsem v tom pokračovat, jenže vyšel z toho zásadní problém: i když jsem se dokázala obejít bez profesionálníchpomůcek, nebylo to ono a to mě nezkutečně štvalo. Takže chci dát dobrou radu každému: než se do něčeho pustíte, ujistěte se, že s tím co máte můžete tu činnost dělat, protože někdy je opravdu lepší na to mít profesionální věci určené přímo k tomu.

A přidávám pár videí s nail artem:

Doufám, že jsem vám zase něco pěkného doporučila a těším se příště na vás,
Vaše
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ta nejhloupější (13let ) Ta nejhloupější (13let ) | Web | 21. srpna 2011 v 16:01 | Reagovat

Máš u me hodnocení :-)

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 1:59 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama