NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Srpen 2011

Jde to do kytek

28. srpna 2011 v 17:16 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Ten nápis asi o moc věcech nevypovídá, že? Mno tak vám záměr článku přiblížím: při další dlouhatánské rozmluvě se svým podvědomím mi došla jedna věc: mě vlastně blogování přestalo bavit a proto s tímto blogem končím. Nový zakládat nebudu, je toztráta času. Možná, že když si dám chvíli od blogování pauzu, že přijdu na nové myšleky a budu se k tomu moct vrátit. Až mě tento pátek ze soutěže SONB vyhodí (vím to jistě, protože jsem mezi dvěma posledníma a to mě vyhazov čeká určitě), tak tento blog ruším a budu se bavit jinými věcmi.

Příběhy budou pokračovat na tenrai.cz, nebo na konoha.cz, ale u rozhodně ne tady.
Tímto se s vámi zatím loučím,
Vaše

2. kolo a další výtvory

28. srpna 2011 v 8:51 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Tak začíná další kolo a pro mě to nevypadá moc dobře..... zahlasujete mi (tady)? Děkuji :) ráda vám to oplatím.
Ještě jsem si trochu hrála, opět to není žádná slávva, ale líbí semi to :)
A to je poslední z mé dílničky. Nové už dělat nebudu, ledaže by někdo chtěl na přání, ale jinak už dělat nebudu. Tímto se s vámi pro dnešek loučím,
Vaše

Když otaku tvořil až vytvořil :D

24. srpna 2011 v 19:44 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Portréty,obrázky a fan art :)
Škola se nám blíží a já úplně zapomněla, že jsem si chtěla udělat rozvrhy (osobně, není to kupovaný). Jenže to, co jsem zameškala, jsem dohnala v jedné minutě a pak jsem se do toho jaksi zažrala tak, že jsem jich udělala asi deset :D nevěděla jsem, co s těmi všemi rozvrhy dělat, tak vám je sem dávám jako volné a doufám, že se vám budou líbit :) Není to žádný zázrak, ale já jsem spokojená.

Potřebovala bych službičku :)

22. srpna 2011 v 18:32 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Tak jsem vás poprvé (a asi naposledy) přišla vydírat . Potřebovala bych tady hlas. Děkuji vřele a jako pod jediný článek, sem můžete dávat reklamy, ale všeho s mírou, jo?

Akatsuki kempuje- 7. den Konec!

22. srpna 2011 v 14:45 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Takže toto je úplněposlední díl Akatsuki kempuje. Jsem ráda, že už to je hotový, protože teď už se koneečn budu moct pustit i do těch ostatních věcí. V posledním dílu si užijeme i s konohou a rozhodně se nebudeme nudit. Tak si to užijte a bavte se.

Kapitols

21. srpna 2011 v 23:43 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Kapitolovky
Tak, protože jsem to tu obcházela a kouknu do kapitolovek a přišlo mi, že to je značně nepřehledné, tak přidávám článek s obrázkovým odkazem na celkové povídky.
Akatsuki kempuje: jedna z nechvalně známích povídek ode mě a Sheby. Je to taková bláznivina, jak Akatsuki jeli kempovat, aby Peina dostali z deprese a bude je to stát velké úsilí.
Anime: Naruto

Jedna pitominka z mé dílničky. Protože vím, jaké to je mít mladšího a nezodpovědného sourozence (no tak vzhledem k jeho věku mohu spíše mluvit a zkušenostech mé kamarádky), takže mohu psát a vědět o čem píšu :D Každopádně to je věc, u které se zasmějete a rozhodně ne málo :D
Anime: Full Metal Alchemist

Má úplně první FF první díl je vskutku slabý, ale protože jsem dlouhou dobu kvůli určité události nepsala, ale zlepšila jsem se, tudíž je druhý díl kvalitnější. Je to FF s vtipem a dobrodružstvím, u kterého se určitě rádi zasmějete.
Anime: Naruto


Připravované
Představte si, že máte strýčka, ten něco provede a vy to za něj musíte zalepovat. Jak by vám bylo? Asi byste neskákali dva metry vysoko a už vůbec byste se se svým strýčkem potom nedali do řeči. Je to jedna z těch povídek, ve které bych ráda oživila někoho, kdo umřel a snad se také podaří :D
Anime: Kuroshitsuji

Pesimistická FF tak trochu z mích zážitků, ale to je vedlejší. Toto je spíše smutné, takže tomu se při špatné náladě vyhněte obloukem.
Anime: Naruto

Další šílený nápad, není to o moc lepší, než jeden z mích nejhorších výtvorů: Prosím bojuj!, takže nečekjte nic závratného.
Anime: Hetalia

Jednorázovka na téma jak nebezpečné může být vyvolávání duchů :D A co všechno se vám v domě může objevit :D Prusko, Německo a Itálie si to vyzkouší a rozhodně nebudou nadšení :D

Takže jsem si nechala zhodnotit blog

21. srpna 2011 v 20:23 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
S hodnocením jsem rozhodně spokojená a vše, co mi Ta nejhloupější vytkla musím potvrdit :) Děkuji za hodnocení a zde je:
HODNOCENÍ BLOGU Suisei
1. První dojem- 9/10
Moc úzká stránka..
2. Design- 10/10
Nápaditý, zajímavý. ;)
3. Články- 9/10
Promin, hledám neco navíc..;)
4. Aktivita 9/10
10b dávám jen za každodenní ;)
5. Menu- 9,5/10
Hezké, ale až moc vecí..;D
6. Celkový dojem- 10/10
56,5/60b.
Chceš ohodnotit? Tu

Akatsuki kempuje- 6.den

21. srpna 2011 v 20:01 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Tak, konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu (zázrak) a v původním příběhu jsem udělala pár změn, tak se snad pobavíte a definitivně mě nevyškrtnete ze svého seznamu navštěvovaných stránek s nálepkou Šílenec :D Příjemné čtení.

A co když do toho šťouchnu? xD

21. srpna 2011 v 13:06 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Zajímavá to otázka. I když je nehorázně primitivní, tak je velmi obtížné rozhodnout se, jestli do určité věci šťouchnout, nebo ne a mnohdy to, co se děje po tom, co sse rozhodnete do určité věci šťouchnout, není zrovna šťastné, to znám z vlastní zkušenosti. Abyste pochopili, o čem že to mluvím, tak mluvím o dnešním ránnu, kdy jsem poprosila bratránka, aby mi namazal štípanec na zádech (většina z vás si ani nedokáže představit, jak je nehorázně nepříjemný mít na zádech pět štípanců v takový větší skupince, a ani na jeden nemůžete dosáhnout, abyste se podrbali :D) a on se mě zeptal: "A co když do toho šťouchnu?"

Harry potter, zalehlé ucho a rodičovská předsvatební návštěva u prarodičů

20. srpna 2011 v 16:46 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Nadpis mluví za vše (téměř). Už čtyři dny mám zalehlé ucho, takže toho moc neslyším a musím si dávat, když chci poslouchat písničky, sluchátka do uší, protože kdybych si to pustila na volume dostatečné, abych to slyšela, tak bych si rovnou mohla otevřít rozhlas. Do ucha si kapu podezřelý kapky, který smrdí jako lihová cibule, což je to jediné, co s tím mohu dělat a doufat, že to povolí. V pátek, jak každý jistě ví, dávali na nově Harryho Pottera (na kterýho jsem já koukala), ačkoliv jsem ho viděla bůhvípokolikátý, tak to stejně má to samý kouzlo :D.