NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Akatsuki kempuje- 4.den

2. července 2011 v 18:32 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Je tu další kapitola (přijde vám podezřelé, že jsem se tak rozjela? -mě taky -.-") A zde už se proflákne, co že to Hidan vlastně vařil :D
Druhý den měli všichni až na Zetsua (jeho žaludek už byl na podobné věci zvyklý) žaludeční nevolnosti. I když všem Hidanova večeře chutnala, jejich žaludek byl bohužel pro Hidana chytřejší.
"Cos do tý večeře proboha dal? Nějaký projímadlo?"
"Nic zvláštního, jenom kuře." To jsem zvědav, kdy to pokouknou.
"Ještě nikdy mi nebylo po kuřeti blbě." Aby ne, tomu týpkovi bylo přinejmenším šedesát.
"To nevím, asi si vaše žaludky špatně zvykaj na kvalitní stravu." Tý jo, já lžu jako když tiskne a nikomu to nepřijde divný.
"Prej kvalitní stravu" odfrknul si Kisame.
"No samo sebou. To byla ta nejkvalitnější slepice, kterou jsem v sídle chytil." Až na to, že v sídle žádný slepice nejsou. Maximálně ty modrovlasý.
"Mno, asi to budeme muset přežít" kapituloval žralok a radši se odporoučel na záchodky, kde chtěl otevřít brány pro další část Hidanova "kuřete".
Jen ať trpěj. Tohle maj za to, že jsem jim musel dělat šaška.
"A kdo má dneska vlastně službu?" Hidan už nedokázal přemoct úšklebek, který si tam šetřil na horší časy.
"Dneska? Jo dneska to schytal Deidara."
"Deidara? Tak to se setsakramentsky pobavím."
V poledne, oběd
"Tak copak nám Deidara udělal k obědu?" zeptal se Pein, kterému se po Hidanově "kuřeti" už značně ulevilo.
"Polívka z kopřiv (poznámka Suisei: nevím jestli se dá polívka z kopřiv vařit a jestli to vůbec může být poživatelné, ale co by náš šéfkuchař Deidara neudělal, že :D) , nudle s vajíčkem a vanilková zmrzlina s polevou z lesních plodů (neptejte se mě, kde jsem přišla na tohle xD)."
"To zní dobře, jen doufám, že to nebude mít podobné účinky jako to Hidanovo kuře" poznamenal Pein a neodpustil si přitom ironický tón.
"Hele, já nemůžu, že váš umíněnej žaludek nemá rád lidi…." Hidan se uprostřed věty zarazil, když zjistil, co právě řekl. A je to v prdeli Hidane… Nikdy becích si nepomyslel, že se prořeknu sám..
"LIDI?! JAKÝ LIDI?! CHCEŠ MI NAZNAČIT, ŽE TO, CO JSI VYDÁVAL ZA KUŘE BYL ČLOVĚK?!"
"Já se přeřek, chtěl jsem říct: slípky."
"Ale řekls "lidi."
"Ne, opravdu jsem se přeřekl."
"Hidane, už je vidět, jak ti naskakuje na čele tik. TYS NÁM DAL MÍSTO KUŘETE ČLOVĚKA?!"
"Fajn, obětoval jsem ho a to, co mi z něj zbylo jsem vám dal k jídlu" to už Hidan kapituloval. Všichni tomu přihlíželi s otevřenou pusou a všichni najednou zvolali: "Cože?! Ty idiote!"
"Jo, byl to chlap a bylo mu šedesát."
"Ty idiote! Za tohle budeš do konce týdne mýt hajzly, po tom, co jsem se tam chodili vyprazdňovat." Tohle byl Konanin verdikt a byl opravdu tvrdý. Že já dement radši nelovil ty slepice. "Hai…"
"A kam se půjde dneska?"
"Co třeba do lesa na houby?" navrhl Deidara.
"A kde je celou tu dobu Tobi, Deidaro?"
"To je tajemství."
"Deidaro!"
"Svázaný u mě ve stanu" pípl Deidara.
"Dojdi hned pro něj a do konce našeho výletu a v podstatě do konce tvého pobytu v Akatsuki ti ho dávám na starosti."
Když Deidara Robino přinesl, tak každý žasl nad tím, jaký tu byl bez něj klid. Ano, TObi otravoval, co to šlo a nejvíce ze všech to odnášel Deidara. Protože se všichni snažili udržet Peinovy nervy co nejdýl v pořádku, tak museli krotit hlavně Robino, který byl schopný člověka připravit o nervy za necelou minutu bez větších námah.
Večer, všichni až na Peina s Tobim jsou totálně zničení z výletu
"Já toho skrčka zabiju!" vyhrožoval Deidara, který musel celou cestu Robino nést na zádech, |jelikož se Tobi vymluvil, že má úpal a nemůže chodit.|
"Radši nevraždi a vař."
"Fajn" zabručel Deidara a |snažil se| vařit.
"Celozrnné knedlíky a houbovou omáčkou!" zvolal Deidara a podával jídlo na stůl.
"Mňám! V jste rozený kuchař sempai!" Jestli to přežiju, pak to bude holý zázrak! Bědoval Deidara a bez jakékoliv chuti něco jíst se vydal do stanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama