NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Já bych se radši neviděla :D

23. června 2011 v 14:33 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Naprosto obyčejný daily crap, tak se neděste, že moje hlavička zase něo vyplodila :D.
Další obyčejný den, ale co všechno se dokáže za 24 hodin po***t, to je neuvěřitelný :D. Nejdřív odnášení učebnice z příroďáku: já jdu neobyčejnou rychlostí (nikdy bych si nepomyslela, že mé líné tělo dokáže vyvinout takovouhle rychlost, ale je to tak) až úplně do posledního patra, kde chci odevzdat učebnici, ale učitelku svým zjevem vyděsím na tolik, že si na sebe málem vyleje kafe.
Pak tělocvik: nejlepší tělocvik za celý rok. Celá řída se jde koukat na judo, ačkoliv den před tím už nás zmasakrovali dost a zbytek (4 lidi) si šel do velké tělocvičny "hrát". Celou hodinu jsme si jen bezvýznamně pinkali, nebo přihrávali a byli jsme ještě utahanější, než z normálního těláku(mimochodem, jak každému jistě došlo, mezi těmi 4mi jsem byla i já, měla jsem totiž pocit, že zlámaných a naražených končetin už mám dost).
V neposlední řadě: matika. Čtvrt hodiny tam nikdo nebyl a pak učitel přišel, zapnul chipmunky a odešel. Nikdo se na to nekoukal a všichni jsme nakonec jenom kecali. My a hodní? Ani omylem :D.
Dějepis: sedět a čučet do blba, to jediné po nás učitel chtěl a my to více-méně splnili, jen jsme k tomu přidali ústní aktivitu :D.
Krátké zhodnocení dne: Nic jsme nedělali a přitom se nenudili- zázrak (stejně si myslím, že už by nám mohli dát vysvědčení a poslat nás domů, takhle tam budeme tvrdnout ještě týden -______-")
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niké Niké | E-mail | Web | 23. června 2011 v 18:37 | Reagovat

Kéž by! Už chcu prázdniny! Já byla teď 4 dny na tusirťáku, takže nuda taky nebyla :D

2 Suisei-sama Suisei-sama | E-mail | Web | 25. června 2011 v 21:08 | Reagovat

Muhahahaha :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama