NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Bylo tu mrtvo...

22. června 2011 v 20:25 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Ano, hodně dlouho jsem tu nebyla. Asi hlavně proto, že jsem byla líná a když jsem se už konečně odhodlala něco napsat, tak mě něco vyrušilo a znemožnilo dát o sobě vědět. A v neposlední ředě jsem teď téměž na kusy. Jedna blonďatá kamarádka se mě pokusila rozpůlit (abyste rozuměli, byli jsme na kolotoči a já se usadila- lehla jsem si a ona si na mě potom v plné rychlosti sedla, což rozhodně nezabránilo zákonům fyziky, aby mou půlku těla vyhodily z kolotoče, zatímco ta druhá je pořád v plnné rychlosti na kolotoči.) Málem jsem se rozpůlila, ale nakonec jsem vyvázla jen obrovskou modřinou, poškrábanýma nohama a zádama a naraženou rukou.
Včera (úterý 21. června) na škole (zš sadová čáslav) předváděli své umění čáslavští judisté, kteří na škole mají i kroužek (na který budu možná chodit :D) a mne osobně zřídili tak, že dneska mám velkej problém sednout si a poté v klidu ležet :D (jen doufám, že takhle nedopadnu po káždé hodině juda :D)
Pak další novinka: Suisei bude mít brýle :D Takové černo-bílé. Ano, hádáte správně, už nevidím na půl metru :D Ale není to z počítače, protože to by můj otec musel být dávno slepý :D.
A poslední zpráva: začala jsem se zajímat o hodně věcí a ráda bych se s vámi podělila o svůj názor a vy zase se mnou, takže se tu v nejbližší době (dříve, než tento víkend nic nečekejte) se tu objeví rubrika "Výzkumná stanice" a sem budu všechny své názory psát.
Toť vše a těším se na vás vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama