NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Červen 2011

Já bych se radši neviděla :D

23. června 2011 v 14:33 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Naprosto obyčejný daily crap, tak se neděste, že moje hlavička zase něo vyplodila :D.
Další obyčejný den, ale co všechno se dokáže za 24 hodin po***t, to je neuvěřitelný :D. Nejdřív odnášení učebnice z příroďáku: já jdu neobyčejnou rychlostí (nikdy bych si nepomyslela, že mé líné tělo dokáže vyvinout takovouhle rychlost, ale je to tak) až úplně do posledního patra, kde chci odevzdat učebnici, ale učitelku svým zjevem vyděsím na tolik, že si na sebe málem vyleje kafe.
Pak tělocvik: nejlepší tělocvik za celý rok. Celá řída se jde koukat na judo, ačkoliv den před tím už nás zmasakrovali dost a zbytek (4 lidi) si šel do velké tělocvičny "hrát". Celou hodinu jsme si jen bezvýznamně pinkali, nebo přihrávali a byli jsme ještě utahanější, než z normálního těláku(mimochodem, jak každému jistě došlo, mezi těmi 4mi jsem byla i já, měla jsem totiž pocit, že zlámaných a naražených končetin už mám dost).
V neposlední řadě: matika. Čtvrt hodiny tam nikdo nebyl a pak učitel přišel, zapnul chipmunky a odešel. Nikdo se na to nekoukal a všichni jsme nakonec jenom kecali. My a hodní? Ani omylem :D.
Dějepis: sedět a čučet do blba, to jediné po nás učitel chtěl a my to více-méně splnili, jen jsme k tomu přidali ústní aktivitu :D.
Krátké zhodnocení dne: Nic jsme nedělali a přitom se nenudili- zázrak (stejně si myslím, že už by nám mohli dát vysvědčení a poslat nás domů, takhle tam budeme tvrdnout ještě týden -______-")

Bylo tu mrtvo...

22. června 2011 v 20:25 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Ano, hodně dlouho jsem tu nebyla. Asi hlavně proto, že jsem byla líná a když jsem se už konečně odhodlala něco napsat, tak mě něco vyrušilo a znemožnilo dát o sobě vědět. A v neposlední ředě jsem teď téměž na kusy. Jedna blonďatá kamarádka se mě pokusila rozpůlit (abyste rozuměli, byli jsme na kolotoči a já se usadila- lehla jsem si a ona si na mě potom v plné rychlosti sedla, což rozhodně nezabránilo zákonům fyziky, aby mou půlku těla vyhodily z kolotoče, zatímco ta druhá je pořád v plnné rychlosti na kolotoči.) Málem jsem se rozpůlila, ale nakonec jsem vyvázla jen obrovskou modřinou, poškrábanýma nohama a zádama a naraženou rukou.
Včera (úterý 21. června) na škole (zš sadová čáslav) předváděli své umění čáslavští judisté, kteří na škole mají i kroužek (na který budu možná chodit :D) a mne osobně zřídili tak, že dneska mám velkej problém sednout si a poté v klidu ležet :D (jen doufám, že takhle nedopadnu po káždé hodině juda :D)
Pak další novinka: Suisei bude mít brýle :D Takové černo-bílé. Ano, hádáte správně, už nevidím na půl metru :D Ale není to z počítače, protože to by můj otec musel být dávno slepý :D.
A poslední zpráva: začala jsem se zajímat o hodně věcí a ráda bych se s vámi podělila o svůj názor a vy zase se mnou, takže se tu v nejbližší době (dříve, než tento víkend nic nečekejte) se tu objeví rubrika "Výzkumná stanice" a sem budu všechny své názory psát.
Toť vše a těším se na vás vaše

Bezesná noc

22. června 2011 v 13:34 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Jednorázovky
Tak další věc, která nemá žádný význam a je to prostě taková blbina.

Lepší to být nemůže......

4. června 2011 v 15:30 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
No, tak se po dlouhé době vracím. Jak na povídá nadpis, ležím teď v pěkné rejži. Škola mě mučí, až ze mě vyšťavý i ten nejposlednější kousek mého odhodlání, takže poslední dobou mám spíše pesimističtější náladu a nemám moc chutě se do něčeho pouštět a navíc jsem si v pátek zapomněla ve škole v lavici učebny Dějepisu svůj sešit na příběhy, takže budu muset počkat do úterý. Proč až do úterý a ne do pondělí? Protože jedeme na výlet se školou (už to vidím, zase se k nám do kupéčka ve vlaku nehrne celá třída) a tím pádem se k sešitu nedostanu, protože se nestartuje od školy, ale od vlakového nádraží. Pak přichází na řadu i nevalná situace v domě, naši plánují postavit nový dům (protože v tom našem krcálku už se 5 osob rozhodně krčit nemůže), ale oba dva se hádají a ještě k tomu se přidává uřvané mimino a jeho tvrdohlavá sestra (já), která se odmítá smířit s faktem, že do doby, dokud si neoprví známku z příroďáku nesmí na počítač (teď mám pouze bonus za uklizenou skříň). Přiznávám, že jim nezávidím. A teď se budu muset celý víkend učit (kdybych tu nic nenapsala do 3 týdnů tak mě považujte za mrtvou, nebo pohřešovanou). Ale protože jsem přeci jen nějaký ten čas měla, udělala jsem pár obrázku a až moje vězení "na neurčito" přejde, tak to sem přihodím.
Ahoj a možná někdy příště