NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Květen 2011

Hledá se spoluautor

8. května 2011 v 12:36 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Tak se po opravdu dlouhé době vracím s novým nápadem. Když je teď v Japonsku taková pohroma, tak mě napadlo napsat FF, kde bych do toho zapojila anime a mangaky, ale bohužel, jak jsem se stihla přesvědčit, sama na to nestačím, tak bych prosila kohokoliv, který má alespoň lehkou zkušennost s anime, o spolupráci na nové FF.

Naruto Shippuden film 4: The lost tower

1. května 2011 v 11:45 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Novinky z mého bláznivého světa
Novinky se jen hrnou. Na konoha.cz vydali kaledář, oficiální naruto art book, ale především..... je tu překlad naruto shippuden filmu The lost tower! Neboli ztracená věž, zatím je film pouze s rychlým překladem, ale brzo (tj. Dneska- v neděli večer) bude udělán pečlivěji. Což mne velmi těší a tímto děkuji celému týmu konoha, který na překladu pracoval a těším se až příští rok (nebo možná už tenhle čert ví) objeví další film: Blood prison, o kterém jsem zde psala.