NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

průšvihy, maléry a jiné události

30. dubna 2011 v 23:06 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Moje slabé období je po roce zase zpátky. Zase jsou tu čarodějnice a s nimi pro mne přichází mnoho půšvihů. Opravdu nevím jak je to možné, ale všechny maléry se sejdou vždycky v tento den. Ano, chtěla jsem jet na čarodějnice do přilehlé vesnice, nemohla jsem, jeli jsme objíždět příbuzenstvo, což nám trvalo jako obvykle celý den, takže čarodky jsem už nestihla.
Další malér: chtěla jsem se přemoct a napsat téma týdne, ale vzdala jsem to a druhý den chtěla napsat seznam FF a nevšimla jsem si, že to píšu do editoru pro téma týdne a uvědomila jsem si to až teď, ale už nemám nervy to opravovat, takže to takhle holt bude muset zůstat.
Mám připrvované FF, zase nic nestíhám, protože jsem buď až moc unavená, nebo mi do toho vždycky něco vleze.
Tak jsem se vám pochlubila s mími trably a kdybyste chtěli, pochlubte se taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Minnie Candieová Minnie Candieová | 1. května 2011 v 11:16 | Reagovat

Já jsem v jednom kole. Kvůli tomu balení na soustředko. Jenže jsem přetáhla všechny fotky z foťáku a dala jsem si je sem do PC a ty ve foťáku jsem radši smazala. Zjistila jsem, že mám nafocených asi 700 fotek! No nabíjím foťák, čekám až se mi nabije mobil a mp4, abych do mp4 mohla dát těch 50 songů a tak jsem se šla juknou sem. No zjisti si své ID a aktivuj si počítadlo! :)

2 Suisei-sama Suisei-sama | E-mail | Web | 1. května 2011 v 11:27 | Reagovat

minie nerejpej! Já až budu mít chuť tak si ho opravím a ty mě na to nemusíš upozorňovat.  A ne, nezávidím ti to soustředění

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama