NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Jak jsem vlastně začala s anime?

14. dubna 2011 v 21:33 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Takže, jak to vlastně začalo....Ano!Už si vzpomínám! Jo tak můj příběh o započetí éry Anime není zrovna procházka růžovým sadem.Řekněme, že kdybych neměla tak super kamarádky a tak strašný kroužek s ještě strašnější učitelkou, tak by anime nemělo nového fandu.Tak tady zpočíná můj příběh:
Malá dívka se plouží z úzké uličky, kde podle cedule byl i obchod s rybářskými potřebami.
To byl zase den! Nejdřív nám řekne, že se ty slovíčka učit nemáme a pak nám napálí takovejhle test!Samozřejmě, že jsem dostala 4!A ke všemu ty holky jednoduše nepřestane bavit se přede mnou schovávat.A to všechno jenom kvůli tomu, že jsem se ve školce přihlásila na ten pošahanej kroužek Angličtiny!(abyste rozuměli: ve školce jsem se přihlásila na kroužek angličtiny a učitelka a rodiče mě vzhledem k celkové situaci někdejší doby donutili abych tam chodila i po nastoupení do školy) Dívka přijde domů, hodí tašku a bundu do kouta a otráveně svým rodičům oznámila, že o kroužku zase nic nedělali, což samozřejmě byla ke všeobecné nevědomosti lež. Hnědovlasá dívka dostávala už celé roky na kroužku známky pod bodem 3 a nikdy se o tom svým rodičům neřekla. Ten kroužek nenáviděla hlavně kvůli tomu, že na něj musela chodit a všichni i s učitelkou v čele si z ní dělali srandu a jediný člověk, kterému byla ochotná věřit ji dnes zradil taky.
Druhý den jdu do školy
"Co se děje, že seš dneska zase tak zkleslá?Nestalo se ti něco?"
"Jak by ne? Zase jsem jim nalítla na kroužku na ten jejich debilní vtip! Dostala jsem 4 a ta poslední osoba od které bych to čekala mi včera uštědřila poslední ránu!"
"Tak proč neřekneš rodičům, že tam chodit nechceš?"
"A myslíš, že by mě poslouchali?Samozřejmě, že ne!"
"Tak víš co?Já mám nápad!"
"Jo jako minule: vlez na střechu a počkej až se kroužek rozprchne."
"Ne tentokrát je to plán, který se ti bude určitě líbit!"
"Tak to vyklop!"
"Heleďse, já mám soukromou učitelku angličtiny, je to známá mojí mamky.Je jí 18 a určitě si budete rozumět.Já ti dám na ni číslo a napíšu ti, kde bydlí.To by byl ten nejmenší problém, protože ona se mě zeptala, jestli bys nechtěla chodit.Teď zbývají jen tvý rodiče a máme po starostech!"
"Dík, určitě jim to předám a zítra ti povím, jak to dopadlo."
A tak jsem začala chodit na kroužek angličtiny a tam se potkala s jednou velmi milou dívkou
a zjistila jsem, že ona má velmi zajímávý koníček: Koukání na anime a malování a tady se to vlastně rozjelo.Ona mi ukázala svůj koníček a já jsem mu hned na první pohled podlehla a do této doby jsem se ho nedokázala zbavit.Přála jsem si malovat tak dobře alespoň jako ona a poté i jako mangakové.Moje první anime bylo Naruto.Na to koukala i ona a protže byla velmi zkušená i v počítačích tak mi vždycky když jsem k ní přišla půjčila jedno ze svých CD se stáhnutým Narutem a já koukala a koukala a nestačila se divit.Do této chvíle byl můj život bezvýznamný a já chodila od ničeho k ničemu a z velké nudy to rozebírala do posledních článečků.A teď během jedné minuty dostal nový smysl a já věděla, že když svou šanci nepopadnu teď už se mi víckrát nenaskytne.Časem jsem se začala jakožto fanoušek anime trochu otužovat a začala vyhledávat další a další anime a zjišťovala jsem, že toto jezero animovaných filmů je téměř nevyprazdnitelné a to mě ještě více utvrdilo v mém novém koníčku.Začala jsem kreslit a zjišťovala u sebe něco, co jsem dříve považovala za zanedbatelné.Chuť vytvářet, chuť posouvat se vpřed a zjišťovat nové a nové věci a tehdy se v mém živoě stalo něco čemu jsem ze začátku nebyla schopna uvěřit: Můj svět se rozdělil na 3 tábory:Jedna skupinka mě stavěla do pozice podivína a blázna, druzí si mysleli, že mé umění je pěkné a třetím to bylo technicky vzato jedno.Ale bohužel, jak to bývá tak se mě jednoho nádherného dne (světe div se!) pokusila jedna holka odstavit od ostatní společnosti a začala ze mě dělat něco jako novodobého tyranosaura Rexe u nich ve třídě.Jenže ta osoba si neuvědomila, že od té chvíle, co se jí podařilo poprvé mě odstranit z její cesty se toho hodně změnilo a já už nejsem ten ustrašenej ratlík, co se krčil v rohu třídy a tak se mi podařilo úspěšně prokopat se hranicí, kterou ona mezi mnou a ostatní mi stavěla.Takže řekněme, že anime mi dalo mimo smyslu života i nové sebevědomí, vůli postavit se tomu, kdo mě ponižoval a zneužíval proti mé vůli.A přesuňme se ještě k té nevýhodné stránce anime, se kterou se poslední dobou, jakožto student šestého ročníku základní školy potýkám a tou je čas a dostupnost.No řekněme, že jakožto už docela šikovný počítačový uživatel už nemám takové problémy s tou dostupností, ale ten čas dělá problémy snad všem. Ale pokud se už rozhodnete, že ten čas chcete obětovat, tak vám něco povím:stojí to za to!
Tak doufám, že jsem vám něco doporučila a nováčky trochu zasvětila do tohohle animovaného světa,vaše
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | E-mail | Web | 15. dubna 2011 v 19:51 | Reagovat

Zajímavé a pěkně napsané! A s tím koncem musím plně souhlasit..mít víc času, tak kde už jsem :D Ono se toho na střední moc stíhat nedá :D

2 Suisei-sama Suisei-sama | E-mail | Web | 16. dubna 2011 v 11:58 | Reagovat

no to na základce to taky není žádnej med :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama