NIC zdůrazňuji NIC nebudete kopírovat! Jestli se to ke mě někdy dostane, tak si vás dám k obědu! 6 až deset let jím k snídani, 10 až 18 jím k obědu, 18 a víš jím k večeři! Pochopili? Takže, s příjmáním reklam končím!!! Přišla jsem totiž na to, že i když vám sem hodím příslušnou rubriku, tak to většina z vás stejně používat nebude. Takže ode dneška: 22. srpna 2011 tady rubrika Smeťák nebude. Což pochopitelně znamená- žádné reklamy, otázky na formspring.me. Jinak cituji Tabithu: REKLAMY IGNORUJI, SPAMERY ŽERU K SNÍDANI, SB NEPŘÍJMÁM (má poznámka- sb příjmám pouze po mailu, nebo zprávě autorovi, ok?), POKUD JE TO NUTNÉ BLOKUJU.NEHLASUJI ANI SE NEZÚČASTŇUJI ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ, KRITIKU PŘIJMÁM RÁDA POKUD MÁ HLAVU A PATU.BUĎTE VÍTÁNI V MÉM ŠÍLENÉM SVĚTĚ......

Duben 2011

průšvihy, maléry a jiné události

30. dubna 2011 v 23:06 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Moje slabé období je po roce zase zpátky. Zase jsou tu čarodějnice a s nimi pro mne přichází mnoho půšvihů. Opravdu nevím jak je to možné, ale všechny maléry se sejdou vždycky v tento den. Ano, chtěla jsem jet na čarodějnice do přilehlé vesnice, nemohla jsem, jeli jsme objíždět příbuzenstvo, což nám trvalo jako obvykle celý den, takže čarodky jsem už nestihla.
Další malér: chtěla jsem se přemoct a napsat téma týdne, ale vzdala jsem to a druhý den chtěla napsat seznam FF a nevšimla jsem si, že to píšu do editoru pro téma týdne a uvědomila jsem si to až teď, ale už nemám nervy to opravovat, takže to takhle holt bude muset zůstat.
Mám připrvované FF, zase nic nestíhám, protože jsem buď až moc unavená, nebo mi do toho vždycky něco vleze.
Tak jsem se vám pochlubila s mími trably a kdybyste chtěli, pochlubte se taky.

první výtvor ve photoshopu je na světě!

29. dubna 2011 v 22:53 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Portréty,obrázky a fan art :)
Áno, první fan art dodělávaný v photoshopu byl za včerejšího večera dodělán. Kdo by nepoznal, co to je, tak to měl být Grell Sutcliff (Kuroshitsuji)

Akatsuki kempuje- den 1.

27. dubna 2011 v 6:04 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Akatsuki kempuje
Ano, FF zase založená na totální prkotině.Je to o tom, jak Konan se snaží zachránit kempingem Peinovi nervi a sama o ně málem přijde. Nápad a věta zvírazněná červeně má na triku moje kamarádka s přezdívkou Sheba(bakaranger.blog.cz). Ona je expert na povídky o Akatsuki, ale bohužel se jako vypravěčka ještě moc neosvědčila a ještě se do toho přidala nízká VELICE nízká možnost spolupráce, ale tohle holt doladíme o přestávkách ve škole :D Mimochodem, povídka je hotová na papíře, jen ji přepsat do počítače.

Sluníčko svítí, ptáčci zpívají a Akatsuki jedou do hlubokého lesa na prosluněný palouk. Potichu začali rozbalovat stany a najednou se ozval výkřik, to Deidara honí Tobiho, který mu do nohy zatloukl hřebík.
"Stůj Tobi!" zařval Deidara zbavený smyslů.
"Ale Sempai, Tobi nechtěl!" bránil se maskovaný a přitom omylem vrazil do Kakuza, který se právě snažil sestavit opancéřovaný stan (to kvůli Hidanovi, který měl silnou alergii na sluneční světlo) a zároveň do Hidana, kterému vyrazil z ruky deštník a on okamžitě začal rudnout.
Zástup naštvaných členů Akatsuki se zvětšoval a působil stále větší hluk, když tu se z prostorného stanu vyřítila dost naštvaná modrovláska a začala je napomínat:
"Buďte zticha, nebo Peina naštvete, on přijde o nervy a my to bez něj nezvládneme. A nezapomínejte, že první vlnu jeho vzteku zklidíme my!A taky nezapomeňte, peoč jsme tady! Musíme dostat Peina z tý jeho deprese."mála se modrovláska
"Jasně Konan, my už se zklidníme" ujišťoval ji Itachi, který se celé téhle šaškárny zatím neúčastnil, protože ho Kisame donutil hledat řeku, aby se měli kde koupat.
"To doufám!Jo a má někdo plán na večer?"
"Budou se opejkat špekáčky!" zakřičela černá půlka Zetsua.
"Poprvé v životě s tebou souhlasím"řekla na odezvu bílá a poprvé v životě se nezačaly hádat.
"No vidíte, že když se snažíte, nemusíte se pozabíjet" usmálase modrovláska a šla hledat špekáčky.
"Uáá, to jsem se krásně vyspal!" zívl Pein a slastně se protáhl.
Všichni členové Akatsuki se shlukli okolo svého vůdce a přednesli mu svůj návrh. Pein byl nadšen.
"Pst. Konan, máme špekáčky?" zeptal se Uchiha, který se k ní nenápadně přikradl.
"Nevím, nemůžu je najít" prohlásila modrovláska s bezradností v hlase.
"Počkej, zeptám se Kisameho. Říkal, že má s sebou nějaké rezervy"uklidnil ji Uchiha a s těmi slovy se vypařil.
Když se Uchiha konečně vrátil nesl s sebou několik svitků se špekáčky a podal je Konan. "Díky Itachi, nevím co bych dělala" poděkovala mu.
"V pohodě" řekl Itachi a vydal se směrem ohniště"
Však já přijdu na to, kdo to snědl! pomyslela si modrovláska a nabodávala špekáčky na bodec.
O 10 minut ponzději, všichni si vychutnávají opékané špekáčky
"Tak jak ti chutná Peine?" zeptala se něžně Konan a ukousla se svého špekáčku.
"Je to úžasné. Ježtěže jsi nás vytáhla z tý prašivý díry!
"To jo, ale vás dostat na čerstvý vzduch, to stojí hodně sil!" řekla Konan a spiklenecky mrkla na své kolegy, kteří jí to oplatili.
Tak zatím se všechno daří. pomyslela si. Když budeme všichni tahat za jeden provaz, nic se nemůže stát.
Když všechno zkončilo Konan se Peinovi vymluvila, že musí na záchod.
"Kluci, kdyby se v noci cokoliv stalo, zavlejte mě!"
" Neboj Konan" ozvalo se jí na odezvu zabručení ještě poád rudého Hidana.


Ano, Konan se snaží udržet Peinovi nervy pohromadě za každou cenu, ale podaří se jí to? Jinak, kažý z vás si určitě všiml, že tady není rozřešení těch špekáčků. Abyste rozuměli, je to záměrně. Kdo z vás uhádne první, druhý a třetí má u mne diplom a FF na přání

Připravované FF

26. dubna 2011 v 16:08 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Tak, moje spisovatelská vášeň už začíná nabírat na velikosti a já už si nejsem sto zapamatovat si celej ten seznam. Postupně budou názvy přibývat i ubývat a pro lepší přehled je budu psát přeškrtnutým písmem.
SEZNAM FF:
Návrat ze země mrtvých (Kuroshitsuji. pozastaveno)
Zase sama (Naruto)
Krvavý vězeň (Hetalia:axis powers.Možná ještě změním jméno. Vzhledem k ději mi tam ale nic lepšího nejde)
Voják v říši divů (Opět Hetalia. Ano, bude to kolosální kravina, to uznávám, ale holt mi Alenka v říši divů a Kuroshitsuji OVA stouplo do hlavy xD)
Akatsuki griluje (ano, další šílenný nápad z dílny mé kamarádky Sheby )
Akatsuki slaví Velikonoce (ještě jeden nápad od Sheby)
Přísně důvěrné- Začátek konců (toto see netýká žádného anime. to je jenom taková pohádka už v silnějším slova smyslu. rozpracováno)- téměř dokončeno
Přísně důvěrné- Úžasný sen ( další z naší edice)

Změny

25. dubna 2011 v 12:54 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki
během několika málo hodin tady proběhne mnoho změn, tak se nelekejte, protože to tady bude asi hodně skákatHOTOVO

slunce svítí, až hlava bolí

16. dubna 2011 v 9:27 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
No, včera jsem chtěla napsat nějaký pořádný článek na blog, ale rozbolela mě hlava, takže jsem si šla radši lehnout. Vzbudila jsem se kolem tří ráno a to už se mi nic psát nechtělo, takže se omlouvám, že tu včera nic nebylo, ale dneska určitě bude. Samozřejmě když jsem našim řekla, že mě bolí hlava ať mě nerušej tak už pomalu ale jistě kopali do hrobu.
Zase jsem začala koukat na nějaké anime a samozřejmě, že jsem zase měla štěstí a narazila zrovna na to, co ještě ani v japonsku není dokončený, takže nezbývá než čekat. Hrajeme taky novou hru: http://www.naruto-arena.com/ týká se to naruta ale není to nicmoc v porovnání s těma hrama, co mají ukázky na youtube. Člověk když je nuda podlehne doslova čemukoliv, takže pokud zrovna umíráte nudou tak vám tuto hru mohu vřele doporučit.

Naruto Shippuden film 5 je tady

15. dubna 2011 v 13:32 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Novinky z mého bláznivého světa
vahou!Nový naruto shippuden film je na světě (ale zatím jen v japonských kinech)!Zatím to tady není, ale už ta ukázka vzbouzí zatracenou zvědavost a to musím přiznat, že mě jakožto vybíravého sledovače anime nezaujme jen tak něco.Ale co!Přesvěčte se sami, že nelžu: http://youtu.be/SStQPOuImZ0

Jak jsem vlastně začala s anime?

14. dubna 2011 v 21:33 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Takže, jak to vlastně začalo....Ano!Už si vzpomínám! Jo tak můj příběh o započetí éry Anime není zrovna procházka růžovým sadem.Řekněme, že kdybych neměla tak super kamarádky a tak strašný kroužek s ještě strašnější učitelkou, tak by anime nemělo nového fandu.Tak tady zpočíná můj příběh:
Malá dívka se plouží z úzké uličky, kde podle cedule byl i obchod s rybářskými potřebami.
To byl zase den! Nejdřív nám řekne, že se ty slovíčka učit nemáme a pak nám napálí takovejhle test!Samozřejmě, že jsem dostala 4!A ke všemu ty holky jednoduše nepřestane bavit se přede mnou schovávat.A to všechno jenom kvůli tomu, že jsem se ve školce přihlásila na ten pošahanej kroužek Angličtiny!(abyste rozuměli: ve školce jsem se přihlásila na kroužek angličtiny a učitelka a rodiče mě vzhledem k celkové situaci někdejší doby donutili abych tam chodila i po nastoupení do školy) Dívka přijde domů, hodí tašku a bundu do kouta a otráveně svým rodičům oznámila, že o kroužku zase nic nedělali, což samozřejmě byla ke všeobecné nevědomosti lež. Hnědovlasá dívka dostávala už celé roky na kroužku známky pod bodem 3 a nikdy se o tom svým rodičům neřekla. Ten kroužek nenáviděla hlavně kvůli tomu, že na něj musela chodit a všichni i s učitelkou v čele si z ní dělali srandu a jediný člověk, kterému byla ochotná věřit ji dnes zradil taky.
Druhý den jdu do školy
"Co se děje, že seš dneska zase tak zkleslá?Nestalo se ti něco?"
"Jak by ne? Zase jsem jim nalítla na kroužku na ten jejich debilní vtip! Dostala jsem 4 a ta poslední osoba od které bych to čekala mi včera uštědřila poslední ránu!"
"Tak proč neřekneš rodičům, že tam chodit nechceš?"
"A myslíš, že by mě poslouchali?Samozřejmě, že ne!"
"Tak víš co?Já mám nápad!"
"Jo jako minule: vlez na střechu a počkej až se kroužek rozprchne."
"Ne tentokrát je to plán, který se ti bude určitě líbit!"
"Tak to vyklop!"
"Heleďse, já mám soukromou učitelku angličtiny, je to známá mojí mamky.Je jí 18 a určitě si budete rozumět.Já ti dám na ni číslo a napíšu ti, kde bydlí.To by byl ten nejmenší problém, protože ona se mě zeptala, jestli bys nechtěla chodit.Teď zbývají jen tvý rodiče a máme po starostech!"
"Dík, určitě jim to předám a zítra ti povím, jak to dopadlo."
A tak jsem začala chodit na kroužek angličtiny a tam se potkala s jednou velmi milou dívkou
a zjistila jsem, že ona má velmi zajímávý koníček: Koukání na anime a malování a tady se to vlastně rozjelo.Ona mi ukázala svůj koníček a já jsem mu hned na první pohled podlehla a do této doby jsem se ho nedokázala zbavit.Přála jsem si malovat tak dobře alespoň jako ona a poté i jako mangakové.Moje první anime bylo Naruto.Na to koukala i ona a protže byla velmi zkušená i v počítačích tak mi vždycky když jsem k ní přišla půjčila jedno ze svých CD se stáhnutým Narutem a já koukala a koukala a nestačila se divit.Do této chvíle byl můj život bezvýznamný a já chodila od ničeho k ničemu a z velké nudy to rozebírala do posledních článečků.A teď během jedné minuty dostal nový smysl a já věděla, že když svou šanci nepopadnu teď už se mi víckrát nenaskytne.Časem jsem se začala jakožto fanoušek anime trochu otužovat a začala vyhledávat další a další anime a zjišťovala jsem, že toto jezero animovaných filmů je téměř nevyprazdnitelné a to mě ještě více utvrdilo v mém novém koníčku.Začala jsem kreslit a zjišťovala u sebe něco, co jsem dříve považovala za zanedbatelné.Chuť vytvářet, chuť posouvat se vpřed a zjišťovat nové a nové věci a tehdy se v mém živoě stalo něco čemu jsem ze začátku nebyla schopna uvěřit: Můj svět se rozdělil na 3 tábory:Jedna skupinka mě stavěla do pozice podivína a blázna, druzí si mysleli, že mé umění je pěkné a třetím to bylo technicky vzato jedno.Ale bohužel, jak to bývá tak se mě jednoho nádherného dne (světe div se!) pokusila jedna holka odstavit od ostatní společnosti a začala ze mě dělat něco jako novodobého tyranosaura Rexe u nich ve třídě.Jenže ta osoba si neuvědomila, že od té chvíle, co se jí podařilo poprvé mě odstranit z její cesty se toho hodně změnilo a já už nejsem ten ustrašenej ratlík, co se krčil v rohu třídy a tak se mi podařilo úspěšně prokopat se hranicí, kterou ona mezi mnou a ostatní mi stavěla.Takže řekněme, že anime mi dalo mimo smyslu života i nové sebevědomí, vůli postavit se tomu, kdo mě ponižoval a zneužíval proti mé vůli.A přesuňme se ještě k té nevýhodné stránce anime, se kterou se poslední dobou, jakožto student šestého ročníku základní školy potýkám a tou je čas a dostupnost.No řekněme, že jakožto už docela šikovný počítačový uživatel už nemám takové problémy s tou dostupností, ale ten čas dělá problémy snad všem. Ale pokud se už rozhodnete, že ten čas chcete obětovat, tak vám něco povím:stojí to za to!
Tak doufám, že jsem vám něco doporučila a nováčky trochu zasvětila do tohohle animovaného světa,vaše

Peklo na zemi

4. dubna 2011 v 18:30 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  My soul, my life
Dalo by se říct ,že každý z nás si pod pojmem peklo představíme něco jiného.Někteří si představí velkou temnou jeskyni ve které běhají čerti,jiní kdo zažili pohromu.Anebo někteří jsou v "sektách" které se zabívají dejme tomu ďáblem ,nebo jinými bohy.Takže vám povím malý vymyšlený příběh.

"Tma....jen tma.Ještě před malou chvílí mi proletěla celým tělem ostrá rána a pak další a další.Když už jsem nebyla schopna cítit bolest ,ale záhadným způsobem byla ještě na živu jsem si už nevěděla rady.Říkala jsem si "kdy už to proboha zkončí?!"pořád do mě zabodávali dýky.Bylo jich celkem 13,pak ty osoby v kápích začali něco odříkávat ,ale já už je neslyšela ,protože jsem se už nejspíš propadávala do hlubin pekelných.Pak mi proletělo hlavou něco ,co mě vystašilo tak ,že jsem měla pocit ,že jsem se na chvíli ještě probrala z bezvědomí.Jednou jsem četla v knize o satanistických obřadech ,že ten kdo bude obětován už nikdy nezkončí "v nebi".I když jsem na peklo ani na nebe nevěřila vyděsilo mě to k smrti.Pomyšlení ,že bych měla zkončit někde v temný díře s nějakýma vrahama mě zrovna nepotěšilo. Chtěla jsem otevřít oči ,ale nešlo to.Má oční víčka byla tak těžká ,že jsem je prostě nedokázala otevřít.Doufala jsem ,že mě někdo přijde zachránit ,ale marně. V té temnotě najednou úzkostlivé ticho prořízl ostrý zvuk. V otupění mysli jsem nedokázala určit co to je ,ale instinkt mi říkal ,že to je správé znamení.Pak už jsem nebyla schopná o něčem uvažovat ,jako bych usnula.Po nějakédobě jsem se znovu pokusila otevřít oči.Podařilo se,když jsem otevřela oči bylo všude bílo.Protože mmoje oči si nehodlali na to přivyknout ,projela mi hlavou strašná ostrá bolest.Takže jsem byla nucena oči opět zavřít.Hlavou mi projelo:"Aha takže přeci jen jsem v nebi!".Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na to bílo a ještě déle mi trvalo než jsem si uvědomila kde to vlastně jsem.Nebyly tu žádné mraky,žádný starý,plešatý pán se svatozáří.Jen spousta kapaček,obvazů a ustaraných obličejů důvěrně známých osob.Když uviděli ,že jsem otevřela oči vrhli se na mě a já měla pocit ,že asi zažiju druhou smrt.Pak když se všichni uklidnili jsem se sýpavým hlasem zeptala co se dělo,pověděli mi ,že jsem spala 2 dny.Vykulila jsem na ně oči ,protože v tom temném světě mi to připadalo jako chvilka.Pak jsem se dozvěděla ,že když jsem šla na tu bojovku do starýho hradu tak si mně všimla ta sekta ,která tam náhodou měla svou poradu a jako na potvoru jsem se zrovna hodila do jejich popisu.Takže se mě rozhodli obětovat ,ale nepočítali s tím ,že já jsem šla z domu bez dovolení ,takže mě hledali.Zeptali se mích takzvaných "kamarádů" a ti po výslechu prozzradili ,že mě poslali do toho hradu ,tak tam jeli a naštěstí mně našli dřív než mě stačili poslat do "pekla".Podívala jsem se pod peřinu a zděsila jsem se!Pod peřinou jsem měla tuny obvazů okolo břicha a bylo vidět ,že břicho je namaděru!Ještě teď se mi jizvy neuzdravvily a nejspíš nikdy neuzdraví!Jaké z toho plyne poučení?Nikdy neskákejte na kanadské žertíky vašich kamarádů ,kdy budete muset někam v noci do zřícených (popřípadě nepoužívaných) přístřešků!
Takže i takto může být projeveno peklo a předem upozorňuji ,že jestli se jednou pokusíte na cestu peklem vydat už není návratu!

další příklad pekla je ten co se děje na zemi.Abych upřesnila:různé pohromy a katasrofy.
"pátek 13.října
Před týdnem náš dům vyplavila voda a já s rodinou jsme se museli dát na útěk ,jinak bychom se utopili.Všechen náš majetek byl zničen přívalem vody.Ještě dnes máme ve sklepě vodu a hasiči nám ji pomáhají odklízet.Ve vesnici nejde elektřina,voda ani plyn.Všichni jsme bezradní ,ale naštěstí nám z okolních měst dovážejí pitnou vodu a jiné potraviny. Jak pan starosta řekl,budeme muset začít odznova.Většina budov je zničena.Vydržel jen kostel a radnice.Budeme muset málo zbořené budovy přestavět ,ale ty ostatní budeme muset postavit úplně odznova.A jak i já musím uznat :bez pomoci ostatních bychom teď nepřežili!Rád bych všem poděkoval ,protože to jak nám všichni z okolních měst pomáhají je neocenitelné!Na oplátku až oni budou potřebovat pomoc, tak my jim pomůžeme!

Doufám ,že se vám můj nudný proslov líbil a že až zase něco napíšu ,tak že si to přečtete

Úpravy webu

3. dubna 2011 v 17:28 | Kirin MiraiRingo Suisei Shirayuki |  Novinky z mého bláznivého světa
Ták dnes kolem jedné ráno a ještě odpoledne jsem tady překopala design webu.Pro ty málo znalé anime-maniaky toto v záhlaví je eucliwood hellsythe.Je z anime: "Kore wa zombie des ka?".Pak jsem na pozadí stránky dala něco mezi lagunou a bleskem.

Za ty měsíce ,co jsem se s tvorbou držela v ústraní jsem se dost zdokonalila.Takže jsem si řekla,že bych mohla dělat fan art k fan fiction.Kdo by měl zájem mohla bych mu něco nakreslit ,ale musím upozornit ,že prozatím nepracuji v počítači!Pouze zatím s tužkou,uhlem,obtahovačkou a tuží.Takže bohužel dokud se mi nepodaří sehnat nějaký program na tohle ,tak nemohu sloužit. Nebojte se v dohledné době by snad něco mohlo být.